Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Produkcijas katalogs

Zivis un zivju delikateses

Mēs piedāvājam lašveidīgo, mencveidīgo un tunčveidīgo šķirnes zivis, saldūdens zivis, ikrus, zivju pusfabrikātus un suši. Svaigās produkcijas piegādi nodrošinām divas reizes nedēļā.

Jūras produkti

Plaša jūras delikatešu izvēle, tai skaitā, arī mīdijas, austeres, vēži un omāri, eksotiski produkti no Taizemes un Korejas, labākie Ziemeļatlantijas jūras produkti, starp kuriem godpilno pirmo vietu ieņem slavenās dziļūdens garneles Pandalus borealis.

Sieri un piena produkti

Paši svaigākie un dabīgākie piena produkti no Francijas, Itālijas, Holandes, Dānijas, Latvijas un Igaunijas, tai skaitā, arī plašs Itālijas sieru sortiments.

Gaļas produkti un pusfabrikāti

Gaļa un gaļas izstrādājumi, tai skaitā, arī medījumi, eksotisku dzīvnieku gaļa un jēra gaļa no Austrālijas un Jaunzēlandes, gaļas delikateses no Spānijas, Itālijas, Beļģijas un Francijas.

Augļi un dārzeņi

Sasaldēti un konservēti dārzeņi, augļi un sēnes no Beļģijas, Francijas, Lietuvas un Krievijas. Tradicionālās uzkodas (antipasta) un olīves no Itālijas un Grieķijas.

Konditorejas izstrādājumi

Eiropas labākie džemi, šokolādes, trifeles, draže, kā arī citi saldumi un deserti no Beļģijas, Francijas, Itālijas, Spānijas un Skotijas.

Miltu izstrādājumi un pusfabrikāti

Dažādi cepumi, keksi, milti, mīkla, pasta un citi miltu izstrādājumi no Itālijas, Francijas, Beļģijas un Skotijas.

Maizes izstrādājumi un pusfabrikāti

Liela svaigas un sasaldētas maizes izvēle, picas un sasaldētas tortes no Itālijas, Francijas un Latvijas.

Bakaleja

Latvijā labākā izlase mērcēm, garšvielām un augu eļļām (tai skaitā, arī pirmklasīga olīvu eļļa no Itālijas), kā arī rīsi, graudi, buljoni, zupas, etiķi un citi produkti no Itālijas, Francijas, Vācijas, Dānijas, ASV, Lielbritānijas un Latvijas.

Bezalkoholiskie dzērieni

Elitāras tējas un kafijas šķirnes, minerālūdens un sulas no Itālijas, Vācijas un Latvijas.